Sport

Miqësorja Kosovë – Gjibraltar: Përfundon me këtë rezultatë

Ka përfunduar miqësorja e zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet, shkruan BlicMedia.

Kombētarja e Kosovës dhe Gjibraltari janë përballur sonte në një miqësore luksi.

Dardanët kanë shënuar fitore minimale me rezultatin 1:0.

Golin e vetëm në këtë takim e ka shënuar Florent Hasani në minutën e 69-të. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Këto janë fjalët e drejtorit të Reims pas nënshkrimit me Valon Berishën

Sport

Orari i katër xhirove të mbetura në Superligë, kush do të shpallet kampion?

Sport

Valon Berisha afër kalimit te skuadra e njohur franceze

Sport

Lista e 10 trajnerëve që kanë shpenzuar më së shumti para