Lajme

Ministrja Gërvalla raporton në Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë sot do të mbajë mbledhjen e radhës.

Në këtë mbledhje, do të raportojë edhe ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla-Schwarz.

Kjo mbledhje pritet të fillojë në ora 10:00.

Ky është rendi i ditës:

Raportim i ministres së Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla-Schwarz lidhur me planin legjislativ të Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Diasporës si dhe prioritetet e saj.

Koha: 10:00.

Postime të ngjajshme
Lajme

Moti për dy ditët në vijim

Lajme

Jo vetëm në Mal të Zi, këto janë shtetet ku Kosova llogarit se ka prona

Lajme

Agim Veliu dorëzon ankesë ndaj vendimit të Lumir Abdixhikut

Lajme

Mërgimtari: Sa herë vij këtu më duket se kam ardhur në Xhungël