Lajme

Ministri Vitia raporton për menaxhimin e pandemisë dhe procesin e vaksinimit

Ministri Vitia raporton për menaxhimin e pandemisë dhe procesin e vaksinimit antiCOVID-19

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia do të raportoj para anëtarëve të Komisionit për Shëndetësi.

I pari i ministrisë së Shëndetësisë do të raportoj lidhur me menaxhimin e pandemisë dhe procesin e vaksinimit antiCOVID-19.

Poashtu ministri Vitia do të raportoj edhe për strategjinë legjislative të dikasterit me të cilin ai po udhëheq.

Komisioni ku pritet të raportoj ministri Vitia do të mblidhet në ora 09:00.

Postime të ngjajshme
Lajme

Fëmija 10-vjeçar i shpëtoi jetën motoçiklistit, ja me çka e shpërbleu policia gjermane

Lajme

“Bisha” që u rrokullis në bjeshkët e Deçanit, dalin detajet se cila është vlera e saj

Lajme

Reagon koloneli amerikan që shërbeu në Kosovë, pasi mbështetësi i Kurtiti tha se SHBA’ja nuk duhet të përzihet në punët e brendshme të Kosovës

Lajme

Ja cili është qyteti i fundit i çliruar nga Serbia 22 vjet më parë