Lajme

Endrit Shala vazhdon të mbaj premtimet

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Endrit Shala ka bërë marrëveshje me “Sunny Hill Festival” rreth organizimit të festivalit duke bërë të ditur se po vazhdon të mbaj premtimet e dhëna.

Sipas tij në postimin e tij në faqën e tij në Instagram, duke dëshmuar se qellimi i tij është në promovimin e turizmit kulturor si prioritet në vend, transmeton BlicMedia.

Ndër te tjera, organizimi i festivalit do të bëhet në Qendren e Panaireve në Breznicë që njeherit ështe edhe investim i shtetit të Kosoves, tha ai.

Ministri pohoi se të gjitha të mirat (investimet) e vendit duhet të shfrytëzohen nga qytetarët
Për qytetarët.BlicMedia.net

Më poshtë është edhe postimi i tij.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat