Lajme

Ministri i Qeverisë Kurti shkon për të votuar në Tiranë, e merr edhe familjen

Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës në Kosovë, Liburn Aliu, sot së bashku me gruan e tij dhe djalin ka shkuar për të votuar në zgjedhjet parlamentare në Shqipëri, raporton Express.

Pasi votoi në një qendër votimi në Tiranë, anëtari i kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ tregoj që së bashku me familjen e tij ka votuar për zgjedhjet nacionale.

“Bashkë me Lumen dhe Eneun, votuam sot në Tiranë për zgjedhjet nacionale.

Një ditë e bukur me diell, krejt tjetër nga dita e djeshme”, shkroi Aliu në mbishkrimin e fotografisë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vdes këmbësori pasi u godit nga një veturë në Prishtinë

Lajme

Ky është parashikimi i motit për ditët e ardhshme

Lajme

Detaje/ Si e plagosi dhëndrri mikun përgjatë kohës sa po udhëtonin bashkë

Lajme

Plagoset një person në Prishtinë, Policia jep detaje për rastin