Lajme

Ministri i MMPHI, Liburn Aliu, mban konferencë për media sot

Ministria e Mjedisit, Planifikimit Hapesinor dhe Infrastrukturës – MMPHI, sot mban konferencë për media të thirrur nga ministri z. Liburn Aliu për hidrocentralet.

Konferenca për Media do të mbahet me datë 22.04.2021, (E enjte) nga ora 09:15, me lokacion tek ura në Brezovicë (100m para kthesës kryesore për qendër të skijimit).

Postime të ngjajshme
Lajme

Kjo është gjendja në sallën “1 Tetori” sot

Lajme

E quajtën idiot, reagon sërish i riu që u pa me pankartën në marshin për Palestinën

Lajme

Milaim Zeka: Tomë Gashi e rrah gruan e tij

Lajme

Moti në Kosovë – parashikimi për pesë ditët e ardhshme