LajmeShow Bizz

Mimoza Kusari i kërkon falje Taynës

Deputetja Mimoza Kusuri-Lila ishte e ftuara e kësaj jave në emisionin Express Rozë në televizionin T7, në rubrikën “Pyetje Express”.

Ndër pyetjet që iu parashtruan asaj, ishte edhe ajo për reperen Tayna.

E pyetur se cili është emri i vërtetë i Taynës, deputetja Kusari nuk e ka ditur këtë pyetje, andaj edhe i ka kërkuar falje reperes kosovare.

Postime të ngjajshme
Lajme

Zgjohen nga koma Fidan Gashi dhe Enver Xhikoli, të cilët gjenden në Austri

Lajme

Lista e plotë e 440 kandidatëve për deputetë nga katër partitë e mëdha

Lajme

“Përçarje”: AKR kërcënon se do të largohet nga lista e LDK’së

Lajme

Ky është parashikimi i motit për ditën e diel