Lajme

Milionerët në Dubai dalin në rrugë për Pavarësinë e Kosovës

Kosova dje ka shënuar 13-vjetorin e shpalljes së pavarësisë, ndërsa është festuar gjithandej ku ka shqiptar.

Përvjetori i pavarësisë së Kosovës është festuar edhe në Dubai në një mënyrë më të veçantë.

Atje shqiptarët milionerë kanë stolisur veturat e tyre luksoze me flamuj të Kosovës dhe të Shqipërisë ndërsa kanë dal nëpër rrugë për të festuar.

Pamjet nga festa në Dubai mund t’i shihni më poshtë, raporton Magazina.al.

https://video.gjirafa.com/snaptik-6930324264860126469-lena-berisha-1-mp4

 

Postime të ngjajshme
Lajme

Bahtiri flet për veturën superluksoze “Maybach”: Tregon se cili anëtarë i familjes e bleu atë

Lajme

Ja si po i kalon ditët Ivanka Trump pas largimit nga Shtëpia e Bardhë

Lajme

Zhvarrimi i familjes Jashari, ja si Gërxhaliu e puthi kafkën e komandantit legjendar

Lajme

Agim Bahtiri tregon nëse do të rikandidojë për kryetar të Mitrovicës