Sport

Milani vendos çmimin për Piatek, tri skuadra të interesuara për të

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ardhja e Zlatan Ibrahimovic te AC Milan detyron largimin e Piatek pas vetëm një viti në San Siro.

Polaku bëri paraqitje shumë të mira sezonin e kaluar, por nuk la gjurmë në pjesën e parë të sezonit aktual.

Rosonerët do të pranojnë çdo ofertë për sulmuesin që kap shifrën 35 milionë euro.

Fiorentina, Bayer Leverkusen dhe Neëcastle janë skuadrat e interesuara edhe pse nuk ka ende negociata.

Piatek u transferua nga Genoa janarin e kaluar për 38 milionë euro.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv