Sport

Milan transferon super sulmues

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Angel Correa do të transferohet në Milan para mbylljes së afatit kalimtar të verës.

Angel Correa dëshiron Milanin dhe Milani dëshiron Angel Correan.

Mediat italiane raportojnë se “Rossonerët” janë afër blerjes së tij nga Atletico Madrid.

“Gazzetta dello Sport” shkruan se Milan ka bërë gati 35 milionë euro dhe 5 milionë euro të tjera në bonuse për transferimin e tij në San Siro, përcjell lajmi.net.

Correa është kërkesa kryesore për sulm nga Milan, para mbylljes së afatit kalimtar të verës.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv