Sport

Milan ankesë për dëmshpërblimin e Boban

AC Milan dhe Zvonimir Boban përsëri do të jenë në një betejë ligjore

AC MIlan ka lajmëruar me anë të një komunikate për shtyp se do të paraqesin një apel kundër vendimit që klubi të paguajë Zvonimir Bobanin 5.3 milionë euro për një shkarkim të padrejtë.

Ish drejtori u shkarkuar në mars pasi ai publikisht akuzoi CEOn e klubit, Ivan Gazidis se ka punuar pas shpinë me ish shefat e tij duke negociuar me trajnerin gjerman, Ralf Rangnick.

Një deklaratë është lëshuar nga Milan këtë mbrëmje duke siguruar tifozët se ata do ta apelojnë këtë vendim.

Postime të ngjajshme
Sport

Këta janë kundërshtarët që Drita do të përballet në ndeshjet miqësore në Turqi

Sport

Amir Prepolli, menaxheri dhe rehatuesi i klubeve kosovare në Turqi

Sport

McGregor para se të bëhej yll në UFC, luante si futbollist dhe e quante veten “makina e golave”

Sport

Konfirmohen miqësoret e Dritës në Turqi, skuadra nga Rusia dhe Ukraina sfidojnë kampionët e vendit