Lajme

Milaim Zeka: Tomë Gashi e rrah gruan e tij

Këtë të diele në emisionin 8a8 me Adelina Ismailin, i ftuar është analisti, Milaim Zeka.

Ai në një rrëfim ekskluziv për jetën e tij private dhe eksperiencat e tij gjatë jetës, mes të tjerash flet edhe për avokatin, Tomë Gashi të cilin e ka akuzuar se ka ushtruar dhunë fizike ndaj gruas së tij.

“Ani de Toma e rreh gruan e vet, gruaja më rreh mu, e qetu është dallimi”, ka thënë Zeka në ATV.

Postime të ngjajshme
Lajme

Historiku i përplasjeve në mes kushërirave Daka e Osmani

Lajme

Kosovari dyshohet se vrau të dashurin e ish-gruas së tij para fëmijëve, në Belgjikë

Lajme

Çfarë ndodh nëse vendimi i presidentes për shkarkimin e Dakës dërgohet në Kushtetuese? Flet Enver Hasani

Lajme

Gazetarja e njohur diagnostikohet me kancer