Lajme

Milaim Zeka tallet me Albin Kurtin, ia publikon një fotomontazh me Rrustem Mustafën

Gazetari i njohur, Milaim Zeka ka ironizuar me deklaratën e para disa ditëve të ish-komandantit të Zonës Operative të Llapit, Rrustem Mustafa (Remi) se kryeministrin Albin Kurti e ka pasur bashkëluftëtar.

Zeka ka publikuar një fotomontazh ku shihen Rrustem Mustafa dhe Albin Kurti duke e luajtur një lojë të vjetër.

“Foto nga arkiva e luftes ne Zonen Operative te Llapit. Finalja mbahet ne Abri”, ka shkruar Zeka mbi fotografinë e publikuar në Facebook.

Postime të ngjajshme
Lajme

Shqiptarja 20-vjeçare në Gjermani e zhdukur qe pesë ditë, familjarët: Babai i saj me kancer nuk do mund t’i mbijetojë këtij lajmi

Lajme

KEDS njofton për zonat që do të mbesin pa rrymë

Lajme

Krejt çka i tha Shaip Kamberi sot Vuçiqit në Kuvendin e Serbisë

Lajme

Policia jep detaje për aksidentin që ndodhi tek rruga ‘B’