Lajme

Milaim Zeka shton edhe një emër te lista e politikaneve më s*ksi në vend

Mbrëmë në emisionin “Express Rozë”, ka qenë i ftuar edhe ish-deputeti Milaim Zeka, i cili u është përgjigjur disa pyetjeve jo fort të zakonshme.

Zeka ka treguar edhe se cilat janë politikanet më s*ksi në vend. Këtë herë, ai e ka shtuar në listë edhe emrin e ambasadores Vlora Çitakut.

“Politikanja më s*ksi është Duda Balje dhe Vlora Çitaku”, ka thënë Zeka.

Ndryshe, në një intervistë para pak ditësh, kur ishte pyetur për politikanet s*ksi, Zeka e kishte përmendur vetëm Duda Baljen dhe Atifete Jahjagën.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vetëvendosje tregon numrin e aplikimeve nga Diaspora

Lajme

Vrasja e 15 vjeçarit në Prizren, organizohen protesta

Lajme

Endrit Thaçi krenar me të atin: Burrështetas si ti shumë rrallë lindin

Lajme

AKR-ja ndryshon renditjen në listën e LDK-së