Lajme

Milaim Zeka i “tradhëton” partitë shqiptare: Për deputet do të kandidoja vetëm me partinë e Duda Baljes

Ish-deputeti Milaim Zeka thotë se aktualisht s’do të garonte për deputet në listat e asnjë partie shqiptare.

“S’do të garoja me asnjë parti momentalisht. Me asnjë parti shqiptare”, tha Zeka.

“Unë po të futesha në garë do të garoja me Duda Baljen”, thotë Zeka në RTK.

“Edhe pse Duda është më shqiptare se në të gjithë ne”, shtoi ai.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kurti, me presidentin Biden dhe sekretarin e shtetit do të jetë më ndryshe

Lajme

Faton Abdullahu, ‘’Pa PDK-në e han dreqi këtë vend’’

Lajme

61 pacientë të infektuar virus janë duke u trajtuar në Spitalin e Pejës

Lajme

Flet Haziri, rreth mundësisë së koalicionit paszgjedhor me PDK-në