.
Show Bizz

Miku i Einxhel Shkirës lë rolin e prezantuesit dhe flet për gjendjen e saj shëndetësore

Einxhel Shkira mbrëmë derisa po luante me banorët, u rrëzua dhe dyshohet se ka thyer krahun.

Sot gjatë ditës ajo është detyruar që përkohësisht ta lërë shtëpinë e Big Brother VIP për t’iu nënshtruar një operacioni, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Miku i saj më i mirë, Flori Gjini, i cili është dhe moderator në emisionin “Shqipëria Live”, gjatë emisionit sot ka folur për gjendjen e Einxhelit.

https://video.gjirafa.com/untitled-design-6-mp4-5

“Interesi publik ka qenë i madh. Ndoshta unë do të zhvishesha nga roli i prezantuesit, e si një mik i Einxhelit, duke qenë se gjatë gjithë kohës së transmetimit ka pasur shumë mesazhe. Ajo është detyruar të futet në sallen e operacionit, operacioni është ende duke vazhduar. Por ajo e ka treguar që është një vajzë e fortë, e ka treguar që di ti kalojë edhe këto situata delikate”, tha Flori Gjini.

Theksojmë se Einxhel Shkira ende nuk dihet nëse do të vazhdojë lojën e Big Brother, apo do e përfundojë këtu aventurën e saj.

Related posts
Show Bizz

Ish konkurrenti I Perputhen ; Jam fansi me i zjarrte i Donaldit! Bores i rriktheu prap…

LajmeShow Bizz

Ilir Shaqiri reagon me një këngë pas dënimit të Gucatit e Haradinajt

LajmeShow Bizz

Bora Zemani dhe Donald Veshaj u bashkuan, por si reagoi Beatrix Ramosaj për rikthimin e tyre? Publikohen pamjet

LajmeShow Bizz

Elvana pozon me “zogun” në fushë, Loredana i propozon martesë