Sport

Miku i afërt i Michael Schumacher zbulon gjendjen shëndetësore të legjendës së Formula 1

Presidenti i FIA -s, Jean Todt ka folur për gjendjen e Schumacher.

Todt, i cili është mik i familjes së Schumacher ka kontakt me Schumacher deklaroi se ai po përmirësohet.

“Michael Schumacher po përmirësohet ngadalë dhe me siguri. Kam kaluar shumë kohë me Corinna që kur Michael pati aksidentin e tij të rëndë. Ajo është grua e fort dhe po e drejton familjen. Unë i besoj asaj dhe mendoj se do të kemi lajme më të mira” ka thënë Todt.

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina 1-2 Llapi, golat dhe rastet nga ndeshja e zhvilluar sot në ''Fadil Vokrri''

Sport

Golashënuesit më të mirë pas fazës së parë në Superligë

Sport

Broja bën heroin, sulmuesi shqiptar ia siguron fitoren e parë Southamptonit

Sport

Faza e dytë starton në mesjavë, vëmendja në Gjilan!