Show Bizz

Mihrija sonte kujton 29 vjetorin e martesës. Ja çfarë nuse dukej …

Mihrija dhe Naimi janë ndër çiftet më të dalluar në showbizin kosovar, ku duket se vetëm po rinohen.

Duke qenë emra të njohur, shumicën e kohës qëndrojnë në krye të mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Sot, për ata ka qenë një ditë e rëndësishmë ku çifti kanë festuar 29 vjetorin e martesës.

Këto plot 29 vite ata kanë kaluar vetëm ditë të mira me raportin superior që kanë me njëri tjetrin.

Në momentet që i ka ndarë Mihrija shihet që ajo ka qenë një nuse e dalluar dhe shumë e lezetshme.

Theksojmë, dyshja vazhdojnë të jenë të lumtur bashkë me djalin e tyre Platonin.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lajmërohet burri i Fjolla Morinës, me këtë foto u përgjigjet raportimeve për ndarje

Show Bizz

U largua nga “Për’puthen”, Ledjana merrë edhe një tjetër vendim drastik

Show BizzSport

Oriola Marashi i jep fund fejesës me Eros Grezdën, zbulohen arsyet e ndarjes

Show Bizz

Nora befason me deklaratën e fundit