Sport

Mihane Gashani rikthehet në shtëpinë e saj

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Klubi i volejbollit Fushë Kosova më qëllim që të paraqitet sa më mirë në Superligën e Kosovës, ka arritur marrëveshje që të rikthej në klub super lojtaren Mihane Gashani.

Mihanja karrierën e saj e ka filluar pikërisht ne klubin e Fushë Kosovës, mirëpo kapaciteti i saj ne pozitën e pranueses i ka hapur rrugë që të ketë përvoja edhe ne klube tjera, ku është paraqitur gjithmonë me shumë suksese.

Përkundër të gjithave Mihanja nuk e harroj klubin ku e nisi pasionin dhe ka vendosur që të ndihmoj klubin e saj te zemrës qe të ketë paraqitje sa më të mira në kampionatin 2019/2020.

Këtë vit me vonesë ishte ftuar edhe në reprezentacionin e Kosovës U19 dhe padrejtësisht nuk ishte në listën përfundimtare.

Kryesia e klubit i dëshiron mirëseardhje Mihanes dhe se bashku me lojtaret tjera u uron shumë suksese dhe paraqitje sa më të mira. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv