Show Bizz

Mevlani poston fotografi me një vajzë, Arjani e thumbon publikisht

Mevlan Shaba postoi një fotografi të re me një vajzë.

Pasi ai po sjell këngë të ndryshme ajo mund të jetë protagoniste e ndonjë videoklipi, shkruan InfoKosova.

Mirëpo Arjan konomi nuk u durua pa i komentuar gjithmonë si me shaka.

”S’ke shumë faj dhe ti o Mevlan, vajte 10 muaj pa bërë gjë” ishte komenti i Arjanit./InfoKosova/

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Show Bizz

“Qebapa direkt nga Kosova”, Dua Lipa publikon fotografi teksa shijon ushqimin

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

LajmeShow Bizz

Policja kosovare si gjithmonë provokuese, këto janë fotografitë nga pushimet e saj