Show Bizz

Mevlani merr vendimin më të rëndësishëm për jetën e tij

Ditën e sotme ish konkurrenti i Përputhen, Mevlan Shaba, ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij zyrtare.

Ai shihet se ka marr një vendim tejet të rëndësishëm për jetën e tij, shkruan InfoKosova.

Shaba ka njoftuar fansat e tij se ka filluar palestrën dhe kjo gjë është vënë re edhe nga opinionisti Arjan Konomi.

“Bravo Mevlan qe nise palestren.

Por nuk behet ashtu kot me kot, Duhet nje instruktor/e te te mesoje ushtrimet se po keput mish 😂😂😂.

Do te flas une me nje qe njoh?”, i ka komentuar Konomi.

Kujtojmë, ndarja nga Ledjana u përfol shumë në mediat rozë./InfoKosova/

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Nikoll Nikprelaj humb personin më të dashur të familjes

Show Bizz

Noizy humb kontrollin gjatë performancës, rrëzohet keq në mes të skenës

Show Bizz

Emocionuese, motra e këngëtares shqiptare shpërthen në lot gjatë dasmës

Show Bizz

Fjolla Morina “lajmërohet” sërish nga paraburgimi, habit me veprimin