Sport

Messi – Suarez: Këto janë të rejat e fundit rreth gjendjes fizike të tyre

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Lionel Messi dhe Luis Suarez janë dyshja që i kanë munguar së fundmi skuadrës së Barcelonës.

Barcelona ka vuajtur shumë në javët e para në La Liga, duke mos arritur të marr më shumë sesa një fitore.

I gjithë problemi duket se qëndron tek mungesa e Lionel Messi, por edhe uruguaianit Luis Suarez.

Por, sot, ‘Mundo Deportivo’ ka dhënë disa lajme fantastike për tifozët e Barcelonës.

Sipas raportimeve të prestigjiozes spanjolle, të dy Messi e Suarez pritet të kthehen për ndeshjen kundër Valencias, transmeton lajmi.net.

Kjo ndeshje do të luhet gjatë vikendit të ardhshëm, kur Barca synon t’i kthehet rrugës së fitoreve.

Në rast se Leo Messi kthehet për këtë ndeshje, atëherë kjo do të jetë ndeshja debutuese e tij për edicionin e ri.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv