Sport

Messi shënon golin e parë në kampionatin francez

Ka përfunduar ndeshja ndërmjet Paris Saint-Germain dhe Nantes në Ligue I.

PSG ka arritur fitore me rezultat 3-1, ndërsa Messi ka arritur të shënojë gol.

Për argjentinasin ky ishte goli i parë në Ligue I.

Messi realizoi goli e tretë për parisienët në minutën e 87-të, për ta vulosur fitoren.

Postime të ngjajshme
Sport

17 futbollistë rezultojnë pozitiv me Covid, skuadra portugeze futet në fushë me nëntë lojtarë

Sport

Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Villarreal dhe Barcelonës, por Depay humbet një shans të artë

Sport

Formacionet zyrtare: Villarreal - Barcelona

Sport

Vushtrria kampion vjeshtor në prag të 100 vjetorit të klubit, ja si e festuan fitoren e sotme