Sport

Messi, Pogba ose Ronaldo: Çmenden te PSG, çfarë po “gatuajnë”?!

Sergio Ramos dhe Gigio Donnarumma pritet të zyrtarizohen te PSG, klub që po tenton të bëjë goditje të mëdha duke shfrytëzuar edhe situatën ekonomike të shumë klubeve të mëdha.

“Footmercato” raporton se PSG po përgatit një tjetër goditje të madhe dhe përmend tre emra të mëdhenj, njëri prej të cilëve është i lirë.

Bëhet fjalë për Leo Messin, i cili edhe më parë është lakuar si një objektiv për francezët. Cristiano Ronaldo është emri tjetër.

Portugezi ka edhe një vit kontratë te Juventusi, sikurse edhe Paul Pogba që gjithashtu thuhet se PSG po tenton ta transferojë këtë verë. /abcnews.al

Postime të ngjajshme
Sport

Përzgjedhësi i Shqipërisë U19 zbulon listën me futbollistët e ftuar për miqësoren kundër Italisë

Sport

Talenti i skuadrës gjermane i thotë “Po” Kosovës

Sport

Superkompjuteri parashikon renditjen finale në Premierligë

Sport

Publikohet ranglista e re e FIFA-së, ja ku rënditet Kosova