Lajme

Messi dhe Suarez planifikojnë të ribashkohen te kjo skuadër

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka konfirmuar se vazhdon të jetë në kontakt të vazhdueshëm me sulmuesin e Atletico Madridit, Luis Suarez.

Dyshja kanë fituar trofe të shumtë të Barcelona, pastaj klubi e shiti uruguaianin të rivali spanjoll, transmeton lajmi.net.

Sidoqoftë, Messi dje konfirmoi se vazhdojnë kontakt me Suarezin dhe yllin e PSG-së, Neymar.

Sipas Cat Radio, Messi dhe Suarez kanë planifikuar të ribashkohen përsëri dhe të luajnë së bashku të skuadra e David Beckham, Inter Miami.

Të dy lojtarët gjatë karrierës kanë bërë të ditur se ëndërrojnë të luajnë në MLS dhe ky ribashkim pritet të ndodh, por jo para vitit 2022.

Postime të ngjajshme
Lajme

Qeni ndjek ambulancën që merr pronarin e tij, dhe pret gjashtë ditë jashtë spitalit

Lajme

Pacolli tregon nëse kishte ofertë nga Albin Kurti për zgjedhjet e 14 shkurtit

Lajme

Këto janë rrugët ligjore për partitë pas vendimit të KQZ’së për mos-certifikim

Lajme

Paralajmërohen vërshime në këto zona nesër