Sport

Messi dhe Suarez barazojnë rekordin e legjendës Ronaldo

Lionel Messi dhe Suarez me golat e shënuara të enjten mbrëma kanë barazuar rekordin e të madhit Ronaldo, për më shumë gola të shënuara për një ekip kombëtar të Amerikës së Jugut në ndeshje konkurruese.

Të tre këta sulmues, tani numërojnë nga 39 gola në ndeshje konkurruese, shkruan

Postime të ngjajshme
Sport

Ky është kampionati i parë në Evropë që ndërpritet shkaku i rritjes së rasteve me Koronavirus

Sport

Werder Bremen konfirmon një rast me COVID-19 në skuadër

Sport

ZYRTARE: Publikohet renditja e re e FIFA-s, kjo është pozita e Kosovës

Sport

Trajneri spanjoll drejton Kosovën për ndeshjet ndaj Malit të Zi dhe Suedisë