Sport

Mësohet kur do të hedhet shorti për raundin 1/4 të Kupës së Kosovës

Është caktuar termini i tërheqjes së shortit për fazën e 1/4 e finales së Kupës së Kosovës.

Çiftet e kësaj faze do të mësohen me 18 shkurt (e enjte) në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, më fillim nga ora 12:00, raporton ekskluzivisht Gazetasheshi.com

Pjesëmarrjen në këtë fazë të garave e kanë siguruar: Prishtina, Drenica, Llapi, Feronikeli, A&N, Istogu dhe Dukagjini.

Kujtojmë që edhe në këtë fazë të garave do të zhvillohen vetëm nga një ndeshje me sistem eliminimi.

Postime të ngjajshme
Sport

“Toki” flet për fitoren e Prishtinës në Mitrovicë

Sport

“Qeqa” e komenton fitoren e Dritës ndaj Besës

Sport

“Bomba” e mbrëmjes: Xhevdet Shabani mund të largohet nga Drita?

Sport

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin