Sport

Mesfushori i njohur kosovar i jep fund beqarisë

Zgjim Mustafa duket se tashmë e ka shënuar ‘golin e jetës’. Mesfushori i njohur gjilanas e ka kurorëzuar lidhjen disa vjeçare me të dashurën e tij, derisa së fundmi kanë vendosur edhe t’i ndërrojnë unazat për të celebruar fejesën e tyre, raporton Gazetasheshi.com.

Mustafa zgjodhi Stambollin, kryeqytetin e mrekullisë për ta ndërruar statusin e tij jetësor, teksa tashmë mund të konsiderohet se i ka dhënë fund beqarisë.

Ish-mesfushori i shumë skuadrave në vend si Gjilani, Drita, Ferizaj dhe së fundmi Dardana, ka vendosur t’i ndajë me miqtë e tij disa nga momentet më të mira na ceremonia e fejesës.

Pamjet e Mustafës dhe partneres së tij mund t’i ndiqni mëposhtë:

Postime të ngjajshme
Sport

Trepça ’89, shembull për ekipet tjera në biznesin e transferimeve

Sport

Allegri rikthehet në Serie A, arrin marrëveshje me këtë klub

Sport

Futbollisti i Prishtinës surprizohet për ditëlindje në Antalia

Sport

Portieri kroat rrëfehet për përvojën e re te Llapi