Sport

Mesazhi emocionues i Koeman pasi u largua Messi

Lionel Messi nuk do të luajë më për Barcelonën, klubin ku u rrit dhe u bë ndër më të mirët.

Për largimin e Messi ka reaguar edhe trajneri i “blaugranave”, Ronald Koeman, nëpërmjet një postimi në Twitter, fjalët e të cilit sugjerojnë se nuk mund të ketë më kthim prapa.

“Është ende e vështirë ta kuptosh që nuk do të luash më për Barcelonën”.

“Faleminderit për gjithçka që keni bërë për klubin tonë Leo. Me të vërtetë e shijova sezonin e plotë që punuam së bashku. Jam i impresionuar me etikën tuaj të punës dhe dëshirën për të fituar”, ka shkruar Koeman.

PSG është duke punuar për të transferuar 34 vjeçarin në skuadrën e tyre.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar