Show Bizz

“Mes yjesh” Dren Abazi edhe në Ulqin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Pas pritjes se mrekullueshme që iu bë në amfiteatrin e Gërmisë, këngëtari Dren Abazi do të vazhdojë në Ulqin ku do ta mbaj koncertin me të njëjtin titull “Mes Yjesh”

Adhurues të muzikës pop-rok dhe muzikës qytetare ishin mbledhur më 12 korrik në amfiteatrin e Gërmisë në Prishtinë për të dëgjuar muzikën plot melankoli të Dren Abazit.

Aty kishte publikë te të gjitha gjeneratave dhe Dreni ishte ndier special në një natë speciale.

E këtë natë artistike, Dreni ka vendosur që t’ia servojë edhe ulqinakëve.

Ai me anë të një paralajmërimi në Facebook ka shkruar se natë “Mes yjesh” do të këtë edhe në Ulqin më 7 shtator bashkë me Zik Zak Orchestran.

E për këtë ai ka zgjedhur një vend special, Plazhin e Vogël të Ulqinit. /express/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto