Sport

Merret vendimi final për Agueron për gjestin e bërë ndaj gjyqtares

Sulmuesi i Man Cityt nuk do të ndëshkohet pas veprmiti bërë me gjyqtaren në takimin ndaj Arsenalit.

Organi qeverisës i gjyqtarëve në Angli (PGMOL), e cilëson veprimin e Agueros si jo-agresiv apo kërcënues, shkruan IndeksOnline

Ky incident ndodhi në minutën e 42-të të pjesës së parë në Stadiumin Etihad të shtunën, kur Aguero shfaqi pakënaqësinë e tij me vendimin e gjyqtares Massey-Ellis për t’ia dhënë rivënies anësore Arsenalit e jo Man Cityt.

Postime të ngjajshme
Sport

Munishi kapet me drejtorin e Dritës: Veç për volejboll mundesh mem fol

Sport

Shtatë futbollistë shqiptarë tek Lokomotiva e Zagrebit, ja sa është paga mesatare tek klubi kroat

Sport

“Skifterat” me komunikatë publike: Qëndrojmë prapa Gjilanit dhe vendimeve të presidentit Zuka

Sport

Ibrahimi paralajmëron Drenicën para takimit të së martës