Sport

Meritan Shabani shënon gol vendimtar dhe e kualifikon skuadrën e tij tutje në Kupën e Holandës

Ka përfunduar ndeshja mes Nijmegenit dhe Venlos në kuadër të çerekfinales së Kupës së Holandës.

Ndeshja shkoi në vazhdime, aty ku goli i Meritan Shabanit ishte vendimtar, shkruan “Zeri.info”.

Venlo e siguroi kualifikimin tutje me golin e futbollistit ferizajas në minutën e 105-të.

Për më shumë, shikojeni më poshtë golin e bukur të Shabanit.

 

Postime të ngjajshme
Sport

Zymberi shpërthen ndaj Klodian Duros

Sport

Gani Sejdiut po i dhimbset gjendja në të cilën ndodhet Feronikeli

Sport

Rexha ndez derbin

Sport

Lushtaku pyetet se a do të rikthehej te Drenica, kjo është përgjigjja e tij