LajmeShow Bizz

Meridiani tregon se çka e lidh fort me Kosovën, bën publike familjen që u strehua tek ta gjatë luftës

Meridian Ramçaj i cili njihet si opinionist shqiptar ka një javë që nuk është më pjesë e BBV.

Ish banori i formatit më të shikuar shqiptar ka marrë vëmendje përherë me deklaratat e tij mediatike, shkruan lajmi.net.

Së fundmi Ramçaj ka hapur një pyetësor në instagram ku pranoi pyetje të shumta ndaj të cilave nuk hezitoi të përgjigjet me sinqeritetin më të madh.

Ai po ashtu u përshëndet nga fansat e shumë vendeve të botës, por mesazhe të shumta mori nga disa ndjekës nga Drenica.

Pas kësaj dikush u mundua që t’ia sqaroj vendodhjen e Drenicës duke hamendësuar se gjoja ai nuk e di.

Por përgjigjja e Meridianit ishte hata fare, ai po ashtu shpalosi një detaj nga lufta duke treguar për babain e tij se ishte dekoruar nga presidenti në luftës e Kosovës si dhe bëri publike që familja Sadikaj atë periudhë ishte strehuar tek familja e tij.

Related posts
LajmeShow Bizz

Turp në Big Brother VIP: Improvizuan “varrimin” e Einxhel duke i vendosur lule dhe bërë homazhe

LajmeShow Bizz

E turpshme, Arjola dhe Monika shkrihen së qeshuri pas rrëzimit të Einxhelit në Big Brother VIP

Show BizzSport

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

Lajme

Kjo është mosha e katër personave që humbën jetën nga COVID-19

Leave a Reply

Your email address will not be published.