Lajme

Mërgimtari thotë se deri në 10 mijë euro i harxhon për pushime në Kosovë

Sot në “#Gjesi Summer”, mërgimtarët kanë treguar se sa para i harxhojnë gjatë pushimeve në Kosovë.

Ata dhanë shifra të ndryshme.

Një prej tyre tha se deri në 10 mijë euro i harxhon gjatë pushimeve.

https://video.gjirafa.com/iggim7-mp4

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar