Lajme

Mërgimtari publikon fotografitë, tregon se në cilin vend në Serbi kosovarëve po ua shpojnë gomat

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një mërgimtar që vendosi t’i kalojë festat e fundvitit me familjarët e tyre, hasi në vështirësi gjatë rrugës për t’u kthyer në vendin ku jeton dhe vepron.

Sipas disa fotografive disa mërgimtarëve qëllimisht u janë shpuar rrotat e veturave me thikë.“Në këpucët e tyre kanë thika dhe i shpojnë gomat.

Menjëherë aty afër qëndron një golf dysh që ka lidhje me vullkanizorin dhe aty për aty i ndërrojnë gomat – një gomë e përdorur kushton 70 euro”.

“Këtu janë të parkuara tre makina të cilat kanë të njëjtin problem dhe që po presim ndërrimin e gomave”.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat