Sport

Mërgim Berisha kalon Fenerbahcen në epërsi

Fenerbahce ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Kasimpasas në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tetë në Superligën e Turqisë.

Ishte Mërgim Berisha i cili realizoi golin në minutën e 16-të të ndeshjes.

Rezultati momental është 1:0 për Kasimpasan.

Postime të ngjajshme
Sport

Obërtinca jep dorëheqje, Fushë Kosova emëron trajnerin e ri

Sport

Nga Muriqi, Rrahmani, Hysaj dhe Gjimshiti, zbulohen pagat e futbollistëve shqiptarë në Serie A

Sport

Ndeshje tejet interesante zhvillohen në xhiron e 10-të të Ligës së Parë, këto janë delegimet e plota të gjyqtarëve

Sport

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 11-të në Superligën e Kosovës