Show Bizz

Melisa dhe Andi kapen në momente intime

Kujtojmë se Melisa pas largimit nga emisioni ka debutuar në muzikë, ndërsa së fundi ka paralajmëruar këngën e re “Leje”.

Melisa dhe Andi u shfaqën në momente mjaft intime. Që para se të largoheshin nga “Përputhen”, kanë qarkulluar zëra se Melisa dhe Andi janë në lidhje dashurie.

Por, ata asnjëherë nuk e kanë pohuar një gjë të tillë, megjithatë janë parë disa herë së bashku në vende të ndryshme.

Fotografitë e çiftit që u publikuan së fundi, tregojnë se ata nuk janë vetëm miq, ngase shihen shumë të afërt.

Faqja “Vipat e Bllokut” publikoi disa fotografi, ku Melisa dhe Andi shfaqen në momente intime, madje Andi shihet pa këmishë fare.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lajmërohet burri i Fjolla Morinës, me këtë foto u përgjigjet raportimeve për ndarje

Show Bizz

U largua nga “Për’puthen”, Ledjana merrë edhe një tjetër vendim drastik

Show BizzSport

Oriola Marashi i jep fund fejesës me Eros Grezdën, zbulohen arsyet e ndarjes

Show Bizz

Nora befason me deklaratën e fundit