Show Bizz

Melinda vjen me imazhe të reja nga pushimet

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperja shqiptare, Melinda Ademi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Zeshkania në Instagram numëron 890 mijë ndjekës, për të cilët nuk heziton të sjellë imazhe dhe video të ndryshme.

Krahas angazhimeve në muzikë, 23-vjeçarja momentalisht është në pushime dhe duket se po i shijon tejet shumë.

 

Gjatë ditës së sotme (e premte), ajo ka publikuar një fotografi atraktive në bikini, ku në plan të parë ka vënë të pasmet e saj.

Melinda shquhet për linjat trupore, të cilave u kushton kujdes të madh me ushtrime në palestër.

Ndërkohë, projekti i fundit që e ka publikuar mban titullin “A po don pak”, ku në YouTube ka kaluar shifrën e një milion shikimeve.

 

 

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto