Show Bizz

Melinda paralajmëron “A po don pak” (FOTO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperja kosovare, Melinda Ademi, po paralajmëron këngë të re.

Me anë të një postimi në Instagram ajo ka bërë të ditur fansave të saj do t’ia ofrojë projektin muzikor me titull “A po don pak”, çka bëri që ndjekësit e saj të shumtë në këtë rrjet social të lumturohen.

View this post on Instagram

Neser // "A po don pak"

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto