Show Bizz

Melinda Ademi publikon këngën e re

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperja shumë e përfolur shqiptare, Melinda Ademi ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “A po don pak” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip.

Tekstin e ka shkruar artistja në bashkëpunim me Denk dhe Tonic, ndërsa për beatin është përkujdesur Daltons.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Melindës në Youtube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto