Show Bizz

Meghan Markle thyen sërish rregullat mbretërore

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dukesha e Sussex-it Meghan Markle, është në qendër të vëmendjes së mediave, sidomos pas martesës me Princ Harryn. Martesa për të rezultoi të shkakonte dhe shumë polemika, duke qenë se të parët që i dolën kundra ishin familjarët. Kujtojmë se edhe në ditët e sotme, Meghan nuk ka shumë marrëdhënie të mira me to, madje të atin e ka ndaluar të takojë nipin e tij, Archien. Njëherë që ai iu kërkoi një foto të djalit, ato nuk ia dërguan.

Përveç pjesës familjare, edhe zërat që vazhdojnë të permendin martesën e parë të dukeshës ndonëse tani ajo është përkrah princ Harryt, janë të shumtë.

E vendosur përballë këtyre problemeve të shfaqura, dukesha ka marrë një vendim interesant dhe tepër serioz. Ajo ka punësuar një kompani që merret me menaxhimin e krizave në Hollywood dhe kompania në fjalë ka si detyrë të pastrojë emrin e Meghanit nga fjalët e ndryshme që thuhen lart e poshtë për të. Sipas mediave të huaja, dukesha ka hequr dorë nga këshilluesit e familjes mbretërore duke punësuar njerëz të tjerë për këtë punë. Kështu ajo ka thyer rregullat e mbretërisë, mirëpo nuk është as hera e parë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto