Show Bizz

Meghan Markle dhe princi Harry kritikohen për pushimet super luksoze

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Meghan dhe Harry së bashku me birin e posa lindur kanë ikur për Ibiza. Ata së bashku me djalin e posa lindur Archie, vizituan një nga vendet më luksoze të Ibizas dhe këtë e bënë me një avion privat.

Meghan Markle në fillim të këtij muaji festoi ditëlindjen e 38-të dhe si një dhuratë Harry ka dërguar bashkëshorten në plazhet luksoze të Ibizas.

Sipas The Sun bashkëshortët kanë qëndruar në kompleksin Vista Alegra, për të marrë një dhomë gjumi për një javë çifti kanë paguar hiç më pak se 120.000 mijë funte. Gjë që për këtë çifti edhe janë kritikuar. /Cosmopolitan/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto