Sport

Mediumi serb “kapet” me gazetaret shqiptare

Mediumi serb “Kurir.rs” është marrë sërish me gazetaret sportive shqiptare, Leia Kraja dhe Adel Lami.

Të dyja gazetaret bën një “rrëmujë” të vërtetë në ndeshjen Tirana – Crvena Zvezda, ndeshje e cila u zhvillua këtë vit në Shqipëri, shkruan “Zeri.info”.

Mediumi në fjalë shkruan se gazetaret provokuan reagime të “dhunshme” në Ballkan me postimet e tyre provokuese në “Instagram”.

Të dyja u fotografuan me kostume banjo dhe me fytyrat e mbuluara me fantazma.

Njëra prej tyre bëri simbolin e armës në duar duke nxitur komente në rrjetet sociale. /Zeri.info

 

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina rikthehet në kryeqytet me një dhuratë të veçantë nga Barcelona

Sport

Erdin Hashani: Kjo është skuadra favorite për ta fituar Kupën e Kosovës

Sport

Zyrtare: Klubi i madh kroat ia beson detyrën e trajnerit, Paolo Tramezzanit

Sport

Trepça ’89 huazon yllin e Ballkanit