Show Bizz

Mediat serbe: Kjo është gazetarja kosovare më e bukura në rajon

Mediat serbe sot e kanë ngritur në qiell gazetaren kosovare të sportit, Elmira Sadrija, për të cilën thonë se është më e bukura në Ballkan.Telegraf.rs shkruan sot se Sadrija shpesh shihet teksa raporton nga Stadiumi “Fadil Vokrri”, dhe se shfaqet me veshje që vënë në pah linjat trupore.

Ky vlerësim i Telegrafit serb për Elmira Sadrijan ka ardhur pas një përmbledhje që kanë bërë rreth gazetareve më të bukura të sportit në Ballkan.Elmira Sadrija është gazetare e sportit në DigitAlb.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Rehatohet edhe Fifi, ky është i dashuri i saj nga Shqipëria

Show Bizz

Ky djali në foto është një nga reperët e njohur shqiptar

Show Bizz

Capital T habit me veprimin ndaj Ledri Vulës: Artisti që kopjon më shumë

Show Bizz

Tuna merr vendimin e papritur për veten dhe karrierën e saj