Lajme

Mediat maqedonase: Këshilltari i zv/kryeministrit, Shpat Kasapi, kapet me drogë

Këngëtari, Shpat Kasapi, i cili mban pozitën e këshilltarit të zëvendëskryeminstrit të Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi, është kapur me drogë të llojit kokainë.

Mediet maqedonase raportojnë se rasti ka ndodhur para një muaji në lagjen Gjorce Petrov në afërsi të SP PLANET, transmeton Reporteri.net.

Bëhet e ditur se ai është arrestuar dhe ndaj të njëjtit është ngritur padi, por që më pas është liruar dhe pritet të gjykohet në liri. /Reporteri.net

Postime të ngjajshme
Lajme

Infektologu kosovar thotë se edhe në Kosovë mund të jetë i pranishëm varianti i ri i Covid 19

Lajme

Fjalët e fundit që i tha Rugova pak para se të vdiste

Lajme

Nuk ndalet VV: Sveçla duke e kopjuar fjalimin e Kurtit, vazhdon sulmet ndaj Valdete Dakës

Lajme

Daka i reagon Konjufcës: Familja ime është e shqetësuar, kërcënimet ndaj meje të rrezikshme