Show BizzSport

Mediat italiane shkruajnë për bashkëshorten e Xhakës

Granit Xhaka mund të jetë transferimi i parë i Romës gjatë afatit kalimtar të verës.

Ylli nga Kosova kërkohet me ngulm nga jose Mourinho që dëshiron ta përforcojë repartin e mesfushës.

Një transferim i mundshëm i Xhakës te Roma, ka bërë që mediat rozë në Itali të merren edhe me familjen e tij.

Gazeta e madhe italiane, Corriere dello Sport ka shkruar për bashkëshortën e Granitit, Leonitën e cila është mjaftë e bukur dhe njëherit edhe aktive në rrjetet sociale.

“Leonita është gruaja e mesfushorit të ardhshëm të Romës, Granitit. Ajo poston shumë foto në Instagram së bashku me bashkëshortin e saj dhe fëmijët. Ajo është gati për të jetuar në Romë”, ka shkruar CDS.

Postime të ngjajshme
Sport

Eksperti i jep shpresë Eriksenit: Mund të luajë me një kusht

Sport

Astrit Selmani, i pari që e realizon “hat-trick” në Conference Leauge

Sport

“Bombardon” përsëri Muriqi, realizon gol të bukur në miqësore me Lazion

Sport

EKSKLUZIVE: Agon Llugiqi bëhet me ekip të ri