Show Bizz

Mediat e huaja shkruajnë për moderatoren shqiptare

Disa foto të moderatores shqiptare e kanë marrë gjithë vëmendjen.

Moderatorja Eva Murati është një nga vajzat më të bukura të ekraneve shqiptare, ndërsa fotot e saj kanë bërë xhiron e mediave të huaja, saktësisht atyre greke.

Portali grek newsbeast dhe e-radio dhe i ka kushtuar një artikull bukuroshes, për të cilën thotë se ajo është një nga vajzat më të bukura që mund të shohësh në televizion.

Aty thuhet se Eva ka shumë fansa të cilët asnjëherë nuk i lë të mërziten. Në llogarinë e saj në Instagram ajo ndan me ta imazhe në të cilat shfaqet tejet seksi.

Fotot e Evës në bikini po bëjnë xhiron në rrjet por ajo është e suksesshme edhe si moderatore.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Marina e bënë këtë gjest për ti mbuluar të pasmet

Show Bizz

Edhe pse të ndarë, Nora nuk e kurseu këtë gjest të bukur për Robert Berishën

Show Bizz

Aktori i njohur diagnostifikohet me kancer

Show Bizz

Yllka rrëfen historinë e dashurisë me bashkëshortin Astrit Pallaska