Show Bizz

Meda me këto fjalë e uron babain për ditëlindje

Këngëtari i mirë njohur kosovar Mehdin Përgjeqaj i njohur me emrin e artit Meda ka arritur të fitojë famë të madhe, kjo falë talentit të tij për muzikë ku ka arritur të bëj për vete numër të madh fansash, brenda dhe jashtë vendit.

Këtë talent e ka trashëguar nga babai i tij, ku siç dihet edhe Hasani është marrë me muzikë, shkruan “Kosovarja”.

Duke e pasur mbështetje të fortë për muzikë, ata tregojnë raportin e lakmueshëm që kanë si babë e bir, duke publikuar imazhe të bukura krahë njëri tjetrit.

Edhe sot me rastin e ditëlindjes së tij, Meda ndau një imazh duke e uruar : Urime ditlindjen Babush ❤, ishte mbishkrimi përbri imazhit.

Menjëherë pas publikimit, ai pranoj komente të shumta nga miq e familjar, duke e uruar për ditëlindjen e babait.

Urime!/Kosovarja/

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Grupi suedez realizojnë me videoklip këngën “Xhamadani vija-vija”

Show Bizz

Rita Ora uron festën e 28 Nëntorit, bën fotografi me këpucë me flamurin shqiptar

Show Bizz

Gold AG bëhet baba për 28 nëntor, ja si ja vendos emrin djalit

Show Bizz

Ka studiuar për muzikë por Learta Jakupi nuk e di sa tela ka violina