Sport

Me trup në Romë por me zemër në Shkup, Muriqi i uron fitore shokëve të tij

Vedat Muriqi nuk do të mund të ndihmoj Kosovën në ndeshjen më të rëndësishme në histori.

Sulmuesi i Lazios nuk është i gatshëm për lojë pasi që sapo është kthyer nga izolimi dhe nuk ka zhvilluar stërvitje.

Por futbollisti nga Prizreni i ka uruar shokët e tij për fitore.

“Suksese djem. Unë dhe gjithë Kosova zemrën e kemi me ju”, ka shkruar Vedat Muriqi.

Postime të ngjajshme
Sport

Ndeshja mes Feronikelit dhe Llapit u përcoll nga personi i rëndësishëm i UEFA-së, ja arsyeja pse ai është në Kosovë

Sport

Ramadani flet për përballjen me Ballkanin, ka disa fjalë edhe për gjyqtarin Dardan Çaka

Sport

Shënoi supergol në ndeshjen e sotme, flet Yll Hoxha

Sport

Feronikeli më në fund fitoi, tani kjo është skuadra më e dobët e 5 javëve të fundit në Superligë