Show Bizz

Me të qeshur me të ngjeshur, Tuna i kujton kunatit Robert Berisha vajzën jashtëmartesore

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një intervistë e fundit e këngëtares Tuna dhënë për emisionin “Prive” shkaktoi shumë bujë mediatike për shkak se jo vetëm që u rikthye pas dy viteve mungesë në dedikim të plotë të të birit Tian, por edhe sepse reagoi për herë të parë kundrejt deklaratës së bërë muaj më parë në televizion nga kunati i saj Robert Berisha.

Por kur të gjithë menduam se Tuna tha atë fjalin e përgjithshme “Nuk e kam komentuar për arsye se pë mua nuk kanë vlerë, e vetmja gjë që ka vlerë për mua në këtë fazë është familja ime.”, kunja e Tunës për kunatin paska qenë një tjetër deklaratë.

“Në të njejtën kohë është edhe mashkulli/ djali i parë në familjen e Berisha-jve. Natyrisht që në familjen time ka qenë një emocion pak më i madh, më entuziast sepse ne nipa e mbesa nuk kemi pas, ndryshe nga ata të familjes së Patrisit të cilët i kanë 4 bukuroshe e kanë Naldën, Anikën, Aronën, Renee”…” STOP këtu!.

Menduat se me këtë deklaratë Tuna rregulloi punët dhe sapo i bëri qejfin Robertit me Norën?! E keni gabim. Lexonjeni edhe njëherë: “…ndryshe nga ata të familjes së Patrisit të cilët i kanë 4 bukuroshe e kanë Naldën, Anikën, Aronën, Renee…”

Ju thotë gjë emri Arona?!
Arona është vajza e përfolur që Robert Berisha mendohet se ka jashtëmartesës me Nora Istrefin dhe është cilësuar nga mediat edhe si “molla e sherrit” mes tij dhe kunatës Tuna Sejdi.

Mediat shkruan se deklarata e Robertit bërë muaj më parë erdhi pasi Tuna në ditëlindjen e parë të djalit të saj kishte ftuar edhe vogëlushen Aronën me mamanë e saj pasi janë mikesha të ngushta. Mendohet se ky ka qenë edhe ky shkaku pse Nora dhe Roberti nuk kanë qenë në festën e ditëlindjes së nipit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto